Lakťové opierky na vozidlá Škoda: Doprajte si komfort za dostupnú cenu.

Lakťové opierky sú ideálnym riešením, ak hľadáte spôsob, ako jednoducho vylepšiť interiér vášho auta. Ocenia ich aj vodiči a spolujazdci, ktorí z času na čas absolvujú dlhé jazdy a vyžadujú si pohodlie v aute. Opierky ešte stále nie sú štandardnou výbavou vozidiel, preto ak vám tento praktický pomocník v aute chýba, neváhajte a zadovážte si ho. U nás nájdete širokú ponuku lakťových opierok, podľa značky a typu auta. V dnešnej poradni vám predstavíme lakťové opierky pre vozidlá Škoda a konkrétne modely.

laktovky_Skoda_1

Lakťové opierky na vozidlá Škoda pre konkrétne modely

 

1. Škoda Fabia 

2. Škoda Octavia 

3. Škoda Rapid

4. Škoda Yeti

5. Škoda Citigo

 

opierka2

1. Lakťová opierka na Škodu Fabia

V našej ponuke nájdete lakťové opierky pre všetky modely vozidla Škoda Fabia:

- Fabia 1

- Fabia 2

- Fabia 3

Vyberať si môžete nielen podľa konkrétneho modelu, ktorý sadne do vášho auta, ale aj podľa farby a materiálu. Dolaďte si opierku k interiéru vášho auta. Ku koženému interiéru sa samozrejme hodí opierka z ekokože v čiernej alebo šedej farbe. Klasický interiér ozdobí textilná opierka.

lakt.opierka

2. Lakťová opierka na Škodu Octavia

Aj v tomto prípade u nás nájdete lakťovky na všetky modely:

- Octavia 1

- Octavia 2

- Octavia 3

 

Ako si vybrať vhodnú opierku pre vašu Octaviu? Dočítate sa tu.

skoda_laktovky

3. Lakťová opierka na Škodu Rapid

Doprajte svojej “rapidečke” nový vzhľad, ktorým potešíte nielen svoje oči, ale aj lakeť. Pre fajnšmekrov sú v ponuke lakťové opierky ARMSTER 2. Ich výhodou je kvalitné spracovanie a luxusný dizajn

4. LAKŤOVÁ OPIERKA NA ŠKODU YETI

Vyberte si opierku pre vozidlá tohto modelu od roku výroby 2009 a vyššie. Prvé, čo si všimnete, keď sa posadíte do auta už nebudú rozhádzané mince, žetóny, perá alebo iné maličkosti. Bude to luxusná lakťovka, do ktorej si uložíte všetky malé predmety alebo okuliare. 

laktovky_skoda2

5. Lakťová opierka na Škodu Citigo

Ani pri tomto modely auta značky Škoda sa nemusíte obávať, že si nenájdete lakťovku na mieru. Vyberte si z 2 druhov:

- Armster 2

- Lakťová opierka z eko-kože/textilu

armster_laktovkyopierka3

U nás máte taktiež možnosť si vybrať z dvoch farieb, ktoré si zladíte s interiérom. Základné farby lakťových opierok sú:

- čierna

- šedá

 

Hľadáte lakťovky na VW, Seat, Mercedes alebo iné značky? Pozrite si celú našu ponuku lakťových opierok, ktoré sadnú na mieru pre každé autíčko.

Ako na to?

Nemusíte sa báť montáže opierok. Je to jednoduchý úkon, ktorý zvládne každý. Prehľadný a praktický návod ako na to si môžete pozrieť tu. https://www.laktovky.sk/laktovky-poradna/ako-namontovat-laktovu-opierku/