Lakťová opierka na Audi: 3 + 1 výhoda, prečo si kúpiť lakťovku

Niet nad pocit, keď sa môžete vo svojom Audi cítiť, akoby ste sedeli na vrchole sveta. Bez potrebnej výbavy, to však celkom iste nepôjde. Ponúkame vám možnosť dopriať si pohodlie vo vašom autíčku, aby ste sa cítili lepšie ako v tom najpohodlnejšom kresle. Lakťová opierka je nadštandardná výbava vozidiel, ktorá by nemala chýbať žiadnemu automobilovému nadšencovi, ani tomu, kto trávi veľa času v aute. U nás si vyberiete zo širokej ponuky lakťových opierok pre Audi, ale aj pre iné značky a modely vozidiel.

audi_laktovka

Lakťové opierky na modely vozidiel Audi

- Audi A1

- Audi A3 

- Audi A4

- Audi A6

- Audi 80 / 90

audi

 

1. LAKŤOVÁ OPIERKA NA AUDI A3

V našej ponuke nájdete lakťovky na Audi A3 pre tieto modely:

 

Všetky naše opierky do auta sú vyrobené z kvalitných materiálov, odolné a stabilné aj po rokoch používania. Vyberte si pohodlnú lakťovku z textílie príjemnej na dotyk. Ak potrebujete zladiť kožený interiér vášho auta s lakťovkou, vyberte si variantu z eko-kože. Obidva materiály sú v 2 farebných prevedeniach:

  • čierna
  • šedá

 laktova_opierka_audi

2. LAKŤOVÁ OPIERKA NA AUDI A4

Na výber máme aj z lakťových opierok pre Audi A4, a to pre staršie aj novšie modely, vyrábané od roku 1994-2008:

 

Aby vám nová lakťová opierka sadla ako uliata, vyberte si podľa typu adaptéra:

 

laktova_opierka_kovovy_adapter               laktova_opierka_plastovy_adapter

Prečo si kúpiť lakťovú opierku?

Spomínané pohodlie nie je jedinou výhodou, ktorú vám lakťová opierka ponúka. Prináša so sebou aj množstvo iných benefitov, ktoré určite ocení každý vodič aj spolujazdec:

 

  1. odkladací priestor - opierka sa dá vyklápať. Pod jej poklopom je úložný priestor, ktorý určite využijete na veci, ktoré potrebujete mať po ruke, napr. peňaženku, okuliare, mince, ale aj niečo sladké pod zub. 
  2. luxusný dizajn - lakťovka jednoducho a rýchlo vylepší interiér vášho Audi. Je to ideálny spôsob, ako vdýchnuť luxus aj do starších modelov vozidiel.
  3. jednoduchá montáž - aby ste si dopriali komfort a luxus, nepotrebujete investovať veľkú sumu. Nemusíte dokonca ani navštíviť autoservis, kde vám lakťovku namontujú. Jej montáž zvládnu aj menej technicky zdatní majitelia. Pozrite si náš praktický návod, ako na to: Ako namontovať lakťovú opierku?

 

+ tip: Lakťová opierka je ideálna ako darček pre vášho manžela, ocka, dedka, brata, priateľa … Určite každý z nich ocení tento praktický darček do jeho autíčka.

interier_audi

Pozrite si celú našu ponuku lakťových opierok pre rôzne značky a modely automobilov. 

 

Lakťové opierky na vozidlá Škoda: Doprajte si komfort za dostupnú cenu

Lakťová opierka na Octaviu - vyberte si tú svoju

Lakťové opierky na Suzuki: Pohodlná jazda so štýlom

Lakťové opierky pre Volkswagen: Vylepšite si interiér vášho auta rýchlo a lacno

Lakťové opierky na Seat: Užite si čas strávený v aute